Logistyka

Dokładamy wszelkich starań by nasze usługi cechowała wysoka jakość, krótki termin realizacji oraz rozsądna cena. Na każde życzenie naszych odbiorców jesteśmy do dyspozycji, a wraz z nami pomocą służą również specjaliści, z którymi współpracujemy.

Rozwiązania logistyczne w naszej drukarni pozwalają naszym Klientom w spokoju realizowali własne priorytety rynkowe. Na Państwa potrzeby przygotowujemy powierzchnie magazynowe, które stają się bazą do tworzenia buforów, z których w każdym momencie Klient może pozyskać gotowy produkt. Dzięki systemowi kontrolowania wilgotności mamy stworzone idealne warunki dla przechowywania papieru oraz wyrobów gotowych.

Naszym klientom oferujemy dostawę towaru przy wykorzystaniu własnego taboru samochodowego lub za pośrednictwem firm spedycyjnych. Przywiązujemy dużą uwagę do tego by w czasie transportu wydrukowany materiał nie uległ zniszczeniu. Starannie przygotowane paczki oraz wysoka kultura transportu to kolejny z etapów realizacji naszego celu zgodnego z misją firmy.