O nas

Drukarnia offsetowa Grafos działa na rynku poligraficznym od 1991 roku. Świadczymy usługi w zakresie produkcji opakowań jednostkowych, etykiet oraz druków reklamowych. Do największych zalet druku offsetowego należą niewątpliwie jego wysoka jakość, możliwość szybkiego drukowania średnich i dużych nakładów oraz aspekty ekonomiczne. Technika druku offsetowego pozwala na precyzyjny, wysoce powtarzalny druk zarówno na papierach o niskiej gramaturze jak i na grubych kartonach.

Naszym atutem oprócz nowoczesnego parku maszynowego są doskonale wyszkoleni pracownicy, których wiedza i doświadczenie pozwala gwarantować, iż produkty powstające w naszej drukarni są najwyższej jakości. Prowadzimy kompleksową współpracę z producentami z branży spożywczej, chemicznej, papierniczej, a także z wieloma agencjami reklamowymi i studiami graficznymi.

W 2012 roku uroczyście otwarto nową siedziba w Komornikach pod Poznaniem, a dzięki jej rozbudowaniu pięć lat później, firma dysponuje dziś 3000 m2 powierzchni produkcyjno- magazynowej oraz 1000 m2 powierzchni biurowych. Decyzje o postawieniu na rozwój firmy zarówno w infrastrukturze jak i zwiększaniu potencjału produkcyjnego, pozwala na całkowitą realizację oraz kontrolę procesów produkcyjnych w jednym miejscu.