O nas

O firmie

Drukarnia offsetowa Grafos działa na rynku poligraficznym od 1991 roku. Świadczymy usługi w zakresie druku etykiet, opakowań, kartonów oraz druków reklamowych. Do największych zalet druku offsetowego należą niewątpliwie jego wysoka jakość, możliwość szybkiego drukowania średnich i dużych nakładów oraz aspekty ekonomiczne. Technika druku offsetowego pozwala na precyzyjny, wysoce powtarzalny druk zarówno na papierach o niskiej gramaturze jak i na grubych kartonach.

Naszym atutem oprócz nowoczesnego parku maszynowego są doskonale wyszkoleni pracownicy, których wiedza i doświadczenie pozwala gwarantować, iż produkty powstające w naszej drukarni są najwyższej jakości. Prowadzimy kompleksową współpracę z producentami z branży spożywczej, chemicznej, papierniczej, a także z wieloma agencjami reklamowymi i studiami graficznymi.

Od 2012 nowa siedziba firmy znajduje się na ulicy Kolejowe 171 w Komornikach/ k. Poznania. Do naszej dyspozycji pozostaje 1500 m2 powierzchni produkcyjno- magazynowej oraz 550 m2 powierzchni biurowych. Pozwala nam to na realizację produkcji w jednym miejscu, co gwarantuje ciągłą kontrolę poszczególnych etapów produkcji.